12 грудня – День сухопутних військ України

Дата: 12.12.2023 12:26

12 грудня – День сухопутних військ України

Щороку 12 грудня в Україні відзначають День Сухопутних військ. Свято присвячене всім військовослужбовцям, які входять в механізовані, танкові, ракетні війська, військову авіацію, артилерію, десантні війська та інші.

Сьогодні Сухопутні війська становлять найбільшу частину української армії і своїми діями відіграють вирішальну роль у забезпеченні обороноздатності, захисті державного суверенітету, цілісності і недоторканості України. Дякуємо воїнам – піхотинцям за віддану військову службу, пам’ятаємо тих, хто назавжди в строю.

Нехай служба буде безпечною, здоров’я міцним, а мрії здійснюються. Повертайтеся додому цілими і неушкодженими!

Онуфріївський селищний голова                               Віталій БЕРЕЗА