7 грудня - День місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2023 07:56

7 грудня - День місцевого самоврядування

Місцеве самоврядування – це підґрунтя демократичної системи влади, яке дозволяє нам самим приймати рішення та впливати на життя своєї громади. Досягнення, які ми вже здійснили, свідчать про нашу здатність спільно долати перешкоди і розвиватися. Самоврядування – це про те, як ми дбаємо про своїх людей, надаємо їм послуги та вирішуємо важливі питання нашої праці. Кожен із нас має роль у будівництві сильної та прогресивної громади.

У цей день я хотів би подякувати кожному з вас за вашу відданість, енергію та старання, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, активну громадську позицію. Ваші думки та ідеї цінні, і вони мають велике значення для нашої спільної праці. Зичу вам усім міцного здоров'я, щастя та успіху в усіх ваших справах. Нехай наша громада розквітає завдяки вашому наполегливій роботі, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного краю й України додають усім нам сили та наснаги.

Онуфріївський селищний голова                               Віталій БЕРЕЗА