6 грудня – День Збройних Сил України

Дата: 06.12.2023 08:39

6 грудня – День Збройних Сил України

Шановні воїни та офіцери Збройних Сил України! Сьогодні ми відзначаємо ваше служіння Батьківщині, вашу мужність та відданість захисту нашої незалежності і територіальної цілісності. Ваша сила, професіоналізм та високий рівень підготовки – це гордість нашої нації.

Завдяки вам, ми сьогодні можемо жити та працювати. Ваша готовність боронити Україну в будь-який час і в будь-якій точці – це неймовірна відданість своєму обов'язку. Збройні Сили України – це не просто військова організація, а велика сім'я, де панує взаємодопомога і солідарність.

Вітаю вас з Днем Збройних Сил України з щирою вдячністю та повагою. Нехай Бог береже вас, здоров'я вам, оптимізму, витримки, удачі, миру на рідній землі, щастя у ваших сім'ях.

Слава героям! Слава ЗСУ!

Онуфріївський селищний голова                               Віталій БЕРЕЗА