6 грудня – День Святого Миколая

Дата: 06.12.2023 08:37

6 грудня – День Святого Миколая

Шановні діти та дорослі нашої громади!

Цього року Україна вперше відзначатиме День святого Миколая 6 грудня.

Маленьким нашим мешканцям я бажаю, щоб весь рік їх життя був наповнений незабутніми моментами радості, творчості та нових відкриттів. Нехай кожне ваше починання буде вдалим, а кожне натхнення перетворюється на реальність. Нехай Миколай вислухає всі ваші бажання та приносить у ваш дім безліч подарунків!

Дорослим я бажаю, щоб у вашому житті панувало взаєморозуміння, щастя та благополуччя. Нехай кожен ваш крок веде до успіху, а кожен подарунок, який ви даруєте, зігріває серця вашої родини та близьких людей.

Зичу вам мирного неба, теплого дому та гармонії у всіх сферах вашого життя. Нехай добро та любов заповнюють кожний день, а Миколай приносить вам радість та щастя, нехай оберігає наших військових, які наближають Перемогу! Бажаю добробуту та здоров'я, приємних миттєвостей життя та щирих посмішок рідних.

Онуфріївський селищний голова                               Віталій БЕРЕЗА