Продовжуємо допомагати захисникам

Дата: 06.12.2023 08:33

Продовжуємо допомагати захисникам

В Міжнародний день волонтера небайдужі мешканці, депутати, підприємці та заклади Онуфріївської громади долучились до чергового організованого селищною радою збору допомоги для воїнів.

Спільними зусиллями жителів було зібрано продукти харчування, ліки, маскувальні сітки, окопні свічки, шкарпетки, солодощі, малюнки та листи від діток, та інше.

Зібрана допомога вирушає в зону бойових дій на Купʼянському напрямку.

Висловлюю вдячність Онуфріївському будинку культури, Павлиському будинку культури, Територіальному центру Онуфріївської селищної ради, Онуфріївському ЗДО «Калинка», трудовому колективу Онуфріївського ліцею, Деріївському ліцею, Куцеволівському ліцею, Павлиському колективу "З жагою до Перемоги", депутату обласної ради Медянику Олегу Григоровичу, Лаврик Тетяні, Зінченко Людмилі, Чорноіваненко Тетяні, Чорноіваненку Миколі, церкві ЄХБ (пастор Корабльов Федір Григорович), ФОП Литвину Анатолію Олександровичу, Шибі Олександру Яковичу, Ковальчуку Олександру Миколайовичу, деріївським господиням – Мануіловій Надії, Лозинській Любові, Соколовій Ларисі.

Ваші старання та волонтерський дух заслуговують на повагу! Миру вашим родинам!

Будь-яка допомога важлива, будь-яка добра справа додає сил нашим захисникам і по цеглинкам будує міцний тил. Вона обʼєднує нас у спільній меті. Памʼятаймо про це.

Нехай ці добрі справи, які робляться на користь ЗСУ, на благо України, якнайскоріше увінчаються перемогою!

КРОКУЄМО ДО ПЕРЕМОГИ РАЗОМ!