Книга місцевого вчителя Павлиського ліцею, історика, автора книг з історії Онуфріївського краю - Віталія Вікторовича Постригана

Дата: 05.12.2023 14:22

Книга

Сьогодні селищний голова Віталій Береза отримав три примірника книги від Віталія Вікторовича Постригана – місцевого вчителя Павлиського ліцею, історика, автора книг з історії Онуфріївського краю.

У Віталія Вікторовича давно була ідея зібрати списки жителів району минулих часів, щоб кожен, хто цікавиться історією свого роду, міг знайти своїх пращурів. Один екземпляр книги селищний голова передав у бібліотеку, другий – в музей. Тепер можна буде дізнатися про своїх прадідів, які жили на території району ще у XVIII столітті. Також у книзі є невеликі історичні довідки з картами та кутками сіл Онуфріївка, Попівка, Іванівці, Камбурлеївка, Іванівка, Лозоватка.

Планується випуск ще двох частин історичного видання.

КнигаКнигаКнигаКнига