5 грудня – Міжнародний день волонтерів

Дата: 05.12.2023 08:17

5 грудня – Міжнародний день волонтерів

В умовах воєнного часу поняття «волонтер» у нашій країні набуло надзвичайно важливого значення, адже це – тисячі людей, які забезпечують надійний тил та підтримку. Це й наші неймовірні освітяни, працівники культури, спорту, лікарі, підприємці. І звичайні люди, які постійно прагнуть допомагати та підтримувати у скрутну хвилину. Українські люди, як ніхто інший, знають про волонтерство все! За час повномасштабної війни волонтером, напевно, побував кожен українець.

Сьогодні я щиро дякую вам за благодійні заходи, які ви організовуєте задля допомоги, за те, що допомагаєте плести маскувальні сітки, виготовляєте окопні свічки, готуєте та передаєте на фронт смачнющу їжу, закуповуєте та відвозите смаколики, знаходите потрібні ліки та робите багато добрих справ. Цими вчинками ви наближаємо нашу Перемогу!

Онуфріївський селищний голова                               Віталій БЕРЕЗА