3 грудня – Міжнародний День людей з інвалідністю

Дата: 03.12.2023 09:45

3 грудня – Міжнародний День людей з інвалідністю

Цей день нагадує нам, що кожна людина має право на гідний та повноцінний спосіб життя, незалежно від її функціональних можливостей.

Він також нагадує про необхідність створення рівних можливостей для всіх людей, незалежно від їхніх фізичних або психічних обмежень.

З нагоди Міжнародного дня інвалідності хочу висловити шану та повагу всім, хто щодня зіштовхується з труднощами та при цьому не перестає прагнути досягати своїх цілей. Хай ваша воля буде незламною, допомога – доступною, а підтримка постійною.

Пам'ятайте, що кожна людина на цій планеті має свою унікальну силу і може здійснювати неймовірні справи. Нехай ваші мрії розквітають, а всі ваші прагнення здійснюються. Бажаю вам натхнення, впевненості та віри у краще.

Онуфріївський селищний голова                               Віталій БЕРЕЗА