«Життя у ритмі здоров’я»

Дата: 23.11.2023 13:10

«Життя у ритмі здоров’я»

«Життя у ритмі здоров’я» - під таким гаслом 22 листопада 2023 року в рамках проекту «Зміцнення здоров’я громад» - волонтером Товариства Червоного хреста України Вікторією Кравченко була проведена інформаційна сесія на тему: «Здоровий спосіб життя» для студентів «Університету третього віку», що діє при територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Онуфріївської селищної ради. Слухачі Університету отримали змістовні відповіді на тематичні запитання, мали можливість розібратися у визначенні поняття «здоровий спосіб життя» та поділитися своїми думками.

Волонтерська робота проекту «Зміцнення здоров’я громад» проводиться в приміщенні територіального центру Онуфріївської селищної ради за адресою: вул. М.Скляра, 3 кожну середу о 09:00 годині.

Запрошуємо відвідати цікаві та інформативні заходи всіх бажаючих літніх громадян та осіб з інвалідністю.

Крокуємо до ПЕРЕМОГИ разом!

«Життя у ритмі здоров’я»«Життя у ритмі здоров’я»