Сильні, сміливі, енергійні – вихованці клубу ВПСК «Саланг» зайняли призові місця на Чемпіонаті Світу з військово-спортивного багатоборства

Дата: 22.11.2023 15:33

вихованців клубу ВПСК «Саланг»

Сьогодні голова громади Віталій Береза привітав вихованців клубу ВПСК «Саланг» (керівник Володимир Гога), які повернулись з призовими місцями зі змагань у Польщі на Чемпіонаті Світу з військово-спортивного багатоборства, побажавши успіхів, переможного миру, підтримки, надійних людей поряд. Також вони отримали грошову премію від фермерського господарства «Агролан-К» (керівник Аліна Береза).

За словами вихованців, поєдинки були важкі, але вони впоралися зі своїми задачами.

У складі команди було 8 учасників:

1. Вероніка Маркар’ян

2. Нікіта Кузнєцов

3. Віктор Новіков

4. Максим Діконенко

5. Андрій Журба

6. Максим Мороз

7. Марія Маркар’ян

8. Олександра Олефіренко

Вихованці клубу ВПСК «Саланг» приймали участь у декількох версіях: Б-1, Б-2, Б-3. Версія Б-1 – легкий контакт.

Учасники зустрічались зі спортсменами з Польщі, Чехії, Латвії, Німеччини, Вірменії, Таджикістану, Австрії, взагалі у змаганнях приймали участь спортсмени з 15 країн світу.

Загалом вихованці ВПСК «Саланг» вибороли 17 нагород.

Наші спортсмени зробили вагомий внесок у копілку збірної України, яка за підсумками змагань посіла перше загальнокомандне місце, друге було за поляками, а третіми стали спортсмени з Німеччини.

Пишаємося нашою молоддю! Дякуємо, що гідно представили Онуфріївщину на світовій арені.

КРОКУЄМО ДО ПЕРЕМОГИ РАЗОМ!

вихованців клубу ВПСК «Саланг»вихованців клубу ВПСК «Саланг»вихованців клубу ВПСК «Саланг»вихованців клубу ВПСК «Саланг»