21 листопада – День Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2023 09:24

День Гідності та Свободи

Це дата, яка символізує наше почуття гідності, нашу боротьбу за свободу і незалежність. Цей день нагадує нам про те, що ми є народом, який відстоює свої права і свою гідність, і не готовий згодитися на їх обмеження.

Ми вшановуємо пам'ять захисників, які віддали своє життя за наші права жити у вільній суверенній державі. Цей день нагадує нам, що ми єдині у нашій боротьбі, й разом ми зможемо досягти більш світлого майбутнього.

Пам'ятаймо, що гідність і свобода не є само собою розуміючими поняттями, вони потребують постійного захисту. Нехай цей День Гідності та Свободи стане нагадуванням для нас захищати наші цінності, незалежно від того, у якому куточку світу ми знаходимося. Дякуємо всім, хто зараз стоїть на захисті нашої незалежності.

Працівниками селищної ради було покладено квіти до пам’ятного знаку Т. Г. Шевченка.

День Гідності та СвободиДень Гідності та СвободиДень Гідності та Свободи