Відбулась зустріч фокус – групове дослідження, запланована в рамках проєкту «Активна молодь – запорука розвитку громади»

Дата: 16.11.2023 17:44

Активна молодь – запорука розвитку громади

У зустрічі брали активну участь представники молоді від різних цільових груп та з різних населених пунктів громади, з метою охоплення проекту усієї громади в цілому.

На захід завітали проєктна менеджерка в Кіровоградській області Ксенія Литвишко та тренер проекту Олег Овчаренко, які досліджували потреби молоді. Учасники обговорювали такі теми, як:

• Ідеальна громада для молоді
  • Молодь нашої громади: Яка вона?
  • Молодіжні простори нашої громади
  • Чинники, які заважають молоді долучатися до процесів розвитку
  • Інструменти участі молоді: існуючі, нові, перспективні
  • Проблеми молоді в громаді: Які з них є пріоритетні?

Зустріч проходила на нотах відкритості та позитивного настрою кожного. Спільно ми можемо зробити багато, впевнені, що цей проєкт принесе реальні позитивні зрушення для нашої громади.

Нагадаємо, що проєкт «Активна молодь – запорука розвитку громади» впроваджується Міжнародною громадською організацією «Фундація польсько-української співпраці ПАУСІ» у рамках проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується за участі Молодіжної ради та селищної ради.

Голова громади Віталій БЕРЕЗА високо оцінив прагнення молодих активістів долучитися до зустрічі та підтримує подальші заходи проекту.

Впровадження проєкту для молоді Онуфріївщини триває, інформацію про подальші кроки буде висвітлено додатково.

Детальний опис проєкту за посиланням : https://pauci.org/ua/project/activeyouth