Для водіїв автобусів, тролейбусів, легкових та вантажних авто є робота на Кіровоградщині

Дата: 14.11.2023 09:35

Наразі 105 пропозицій роботи є для водіїв автотранспортних засобів на Кіровоградщині. Роботодавці готові платити керманичам до 27 000 гривень. Зокрема, робота є для водіїв тролейбусів, автобусів, легкових та вантажних авто.

Вакансії є й для працевлаштування осіб з інвалідністю, а також присутні пропозиції без досвіду роботи.

Маєте посвідчення водія з відповідною категорією? Запрошуємо до роботи! Звертайтеся за допомогою у працевлаштуванні до найближчого центру зайнятості за місцем вашого перебування!

Хочете переглянути інші пропозиції роботи? Ми вам пропонуємо: