Ветеранський хаб

Дата: 10.11.2023 14:03

Ветеранський хаб

До уваги жителів громади!

Розпорядженням селищного голови від 6 квітня 2023 року №46-р в Онуфріївській громаді створено та діє ветеранський хаб (простір). Простір забезпечує інтеграцію в суспільне життя військовослужбовців, звільнених з військової служби під час воєнного стану за станом здоров’я, а також надає та здійснює супровід цій категорії громадян для організації широкого спектру послуг (освітні, медичні, психологічні), допомогу в соціальній адаптації, працевлаштуванні, юридичний супровід у питанні отримання пільг, допомог, тощо.

Ветеранський хаб (простір) знаходиться в Центрі надання адміністративних послуг - Центрі ДІЯ (селище Онуфріївка, вул. Центральна, 11, адмінбудинок селищної ради, I поверх. тел. 067 848 64 70)

Координатором роботи хабу є Онуфріївський селищний центр соціальних служб (сел. Онуфріївка, вул. Центральна, 11, адмінбудинок селищної ради, III поверх, ліве крило, тел. 096 761 08 56).