У центрі надання адміністративних послуг працює державний реєстратор!

Дата: 07.11.2023 11:11

У центрі надання адміністративних послуг працює державний реєстратор!

Зареєструвати речові права на нерухоме майно та їх обтяження можна у Центрі надання адміністративних послуг Онуфріївської селищної ради. Скористатися послугами державного реєстратора можуть як мешканці Онуфріївської, так і інших територіальних громад Кіровоградської області.

Перелік адміністративних послуг з реєстрації нерухомості, які надаються у ЦНАП:

• проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень;
  • державна реєстрація інших (відмінних від права власності) речових прав;
  • скасування запису Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, скасування державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, скасування рішення державного реєстратора (за рішенням суду);
  • надання інформації/відомостей з Державного реєстру прав.

До ЦНАП можна звернутися, аби встановити право власності на

земельні ділянки, приватні та садові будинки, квартири. Сільськогосподарські підприємства, фермерські господарства, фізичні особи-підприємці зможуть зареєструвати право оренди земельних ділянок.

Прийом громадян здійснюється за адресою: вул.Центральна, буд.11, смт Онуфріївка (ліве крило), телефон для консультацій: +38(068)848-64-70.

Графік прийому: понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця з 09:00 до 16:00. Вихідні дні: субота, неділя.