З чого розпочати створення власного бізнесу? З курсів від служби зайнятості!

Дата: 06.11.2023 09:12

З чого розпочати створення власного бізнесу? З курсів від служби зайнятості!

Державна служба зайнятості запрошує на навчання усіх бажаючих, хто хоче відкрити власну справу, але не має достатньо знань для цього.

27 листопада 2023 року розпочинаються курси цільового призначення за навчальною програмою «Підприємницька діяльність у сфері малого бізнесу».

Викладачі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості зорієнтують вас з чого розпочати ведення власної справи, як зареєструватися, як заплатити податки від підприємницької діяльності, як правильно організувати бізнес та багато інших тонкощів цієї справи.

Хочете стати на крок ближче до здійснення власної мрії? За деталями навчання звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування або за номером телефону (044) 244 94 92. Також для зв’язку пропонуємо й наш Telegram-канал – t.me/dcz_kir

До відома. Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне, для інших – навчання можливе на платній основі.

Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за посиланням.