Привітали соціальних працівників напередодні професійного свята

Дата: 03.11.2023 11:14

Привітали соціальних працівників напередодні професійного свята

Соціальна робота – це мистецтво налагоджувати зв'язок між людьми. День працівника соціальної сфери – професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя і створює добро не лише зі службового обов’язку, а й за покликом серця.

Сьогодні працівників соціальної сфери вітали Онуфріївський селищний голова Віталій Береза та його заступники – Світлана Калантаєвська і Валентина Здебська.

Висловили величезну шану та подяку за такий необхідний і безцінний труд, який допомагає відчувати себе більш захищеними і потрібними вразливим верствам населення нашої громади. Побажали переможного миру, здоров’я, достатку, вдячної та легкої роботи.