3 листопада – День інженерних військ та День ракетних військ і артилерії України

Дата: 03.11.2023 09:06

День інженерних військ та День ракетних військ і артилерії України

Інженерні війська проводять розвідку, зводять переправи і безпечні проходи через мінні поля, розчищають шляхи від завалів, обладнають територію для подальшого наступу і супроводжують військо.

Ракетні війська і артилерія входять в рід Сухопутних військ ЗСУ. Вони є основною вогневою силою військових операцій, вражаючи рухому силу, танків, артилерії і авіації противника, а також об'єктів протиповітряної оборони. Застосування артилерії допомагає утримувати вогневу перевагу і забезпечувати ураження його угруповань.

Вітаємо з днем інженерних військ, ракетних військ і артилерії України всіх військовослужбовців даних сфер. Бажаємо доброї служби, міцного здоров'я, справжньої відваги і мужності, терпіння в роботі, янгола-охоронця та скорішої Перемоги. Нехай вдома завжди чекають рідні та близькі, а на службі виручають вірні бойові товариші. Злагоди, оптимізму, наснаги та нових звершень для процвітання нашої Батьківщини.