Проведена виїзна нарада з мобілізаційних питань

Дата: 01.11.2023 16:04

Проведена виїзна нарада з мобілізаційних питань

У нараді взяли участь заступник начальника Олександрійської районної військової адміністрації Роман Домбровський, начальник Олександрійського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександр Балабуха, начальник ІІ відділення Олександрійського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Генадій Колісник, селищний голова Віталій Береза, керівники установ та підприємств, старости громади.

Під час наради відбулося обговорення виконання планового завдання з призову громадян та поставки транспортних, мобілізаційних ресурсів.

Проведена виїзна нарада з мобілізаційних питань Проведена виїзна нарада з мобілізаційних питаньПроведена виїзна нарада з мобілізаційних питань