27 жовтня – День української писемності та мови

Дата: 27.10.2023 10:51

27 жовтня – День української писемності та мови

Цей особливий день є символом нашої національної культури й духовності. Він нагадує нам про величні досягнення української літератури та вміння висловлювати свої думки мовою, яка є невід'ємною частиною нашого народу.

Українська писемність та мова посідають особливе місце в серцях кожного українця. Вони є частиною нашої історії й традицій. Наша мова – це не лише засіб комунікації, але й спадщина, яку треба берегти й підтримувати. Вона допомагає нам виражати свої почуття й думки з особливою силою.

Цілюща сила слова, що дзвенить на сторінках української поезії і прози, проникає в наші душі й вбирається в наше сприйняття світу.

Хай наша солов’їна завжди звучить гордо та надихає нас творити, розвиватися та прославляти нашу українську культуру в усьому світі. З нагоди Дня української писемності та мови бажаємо, щоб кожен з вас беріг і підтримував цю велику цінність, яка належить всім українцям.