Сьогодні під головуванням селищного голови Віталія Берези відбулося чергове засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 26.10.2023 18:43

засідання виконавчого комітету селищної ради

Перед засіданням голова громади Віталій Береза провів з усіма присутніми аналіз наради в сфері охорони здоров’я, яка вчора пройшла в місті Кропивницький за участю голови НСЗУ Наталії Гусак та керівників усіх громад, очільників територій, медичної спільноти. Як зазначив Віталій Миколайович, основний акцент було зроблено на виконання та реалізацію програми «Доступні ліки», звернувши увагу головних лікарів закладів охорони здоров’я громади, старост та представників територіального центру на необхідність якісно та вчасно надавати допомогу пацієнтам отримувати ліки згідно електронних рецептів. Також було обговорено ведення електронного реєстру пацієнтів, аналітичні звіти, ВЛК-пакети та інші питання.

«Для того щоб заклади могли функціонувати на території громади та надавати якісні медичні послуги, за пацієнтів потрібно боротися, а також дбати про їх здоров’я та життя» - наголосив Віталій Береза.

Потім було розглянуто 24 проекти рішень виконавчого комітету селищної ради, а саме:

• надання матеріальної допомоги жителям громади на лікування, а також сім’ям загиблих захисників України та пораненим військовослужбовцям;
  • питання із соціального захисту населення та захисту прав дітей;
  • питання, які стосуються житлово-комунальної сфери;
  • питання щодо пільгового харчування дітей;
  • про організацію суспільно-корисних робіт в умовах воєнного стану на території Онуфріївської громади;
  • погодження режиму роботи об’єкта торгівлі на території громади.

За усіма розглянутими питаннями було прийнято ряд відповідних рішень.

засідання виконавчого комітету селищної радизасідання виконавчого комітету селищної ради