В Онуфріївці відчинив свої двері новий магазин «Євроблиск»

Дата: 24.10.2023 12:57

магазин «Євроблиск»

Його засновниками є подружжя Бугайових Ірини Володимирівни та Олексія Володимировича, який наразі є військовослужбовцем та захищає нашу країну. Раніше Ірина займалася продажом побутової хімії на Онуфріївському ринку, але чоловік, турбуючись про здоров’я дружини у холодний сезон, запропонував зробити свій магазин.

Сучасний торговий павільйон побудували швидко, почали у липні цього року і завершили вже у жовтні. Сьогодні він прийняв перших покупців, завітав й Онуфріївський селищний голова Віталій Береза, придбав дещо з асортименту та побажав розвитку, гарних і вдячних клієнтів та великих прибутків.

В асортименті нового магазину засоби побутової хімії переважно європейського виробництва, про що свідчить і назва магазину – «Євроблиск», але як зазначає Ірина, також вони планують підтримувати й українського виробника. Незабаром планується розширення асортименту у вигляді декоративної косметики, засобів по догляду за волоссям, також покупці зможуть купити каву. Основний акцент у торгівлі, за словами Ірини, зроблено на якість продукції.

Графік роботи магазину:

Понеділок-П’ятниця – з 8:00 до 18:00

Субота – з 8:00 до 15:00

Неділя – вихідний.

Замовлення також приймаються у Viber за номером: 067 277 42 25 або на сторінці Instagram: @evroblusk.

Добре, що навіть у такий складний час у громаді відкривається новий бізнес, адже це сприяє новим надходженням до місцевого бюджету.

Бажаємо плідної праці та приємних покупців!

магазин «Євроблиск»магазин «Євроблиск»магазин «Євроблиск»