Кухар, швачка, водій: яку професію найчастіше обирають українці?

Дата: 16.10.2023 10:28

Кухар, швачка, водій: яку професію найчастіше обирають українці?

За сприяння Державної служби зайнятості протягом січня-вересня 2023 року:

• майже 25 тисяч безробітних проходили професійне навчання за сприяння служби зайнятості, зокрема у центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості – 15 тисяч слухачів.

Найчастіше навчання проводилось за професіями продавець, кухар, швачка, адміністратор, бухгалтер, касир, перукар, водій, електрогазозварник, тракторист. Після закінчення навчання слухачам видається документ державного зразка про присвоєння відповідної кваліфікації. Графік навчання у центра професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості можна переглянути тут.

• 14,5 тисяч громадян безоплатно отримали ваучер на навчання для підвищення своєї конкурентоздатності на ринку праці.

Наразі подати заявку на отримання ваучера можна онлайн на сайті служби зайнятості. Топ-5 спеціальностей, за якими були видані ваучери: психологія, медсестринство, соціальна робота, середня та дошкільна освіта.