План заходів селищної територіальної громади на 2021-2023 роки “Безбар’єрна Кіровоградщина”

Дата: 05.10.2023 13:50

ОНУФРІЇВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

від 01 березня 2021 року № 41-р

Про план заходів селищної територіальної громади щодо
створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з
інвалідністю та інших маломобільних груп населення
на 2021-2023 роки “Безбар’єрна Кіровоградщина”

На виконання положень Конвенції про права осіб з інвалідністю, указів Президента України від 03 грудня 2015 року № 678 “Про активізацію роботи щодо забезпечення прав людей з інвалідністю”, від 03 грудня 2019 року №875 “Про підвищення ефективності заходів у сфері прав осіб з інвалідністю” та Державних будівельних норм “Інклюзивність будівель і споруд ” ДБН В.2.2-40:2018 та метою забезпечення реалізації державної політики щодо створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення на території громади:

1. Затвердити план заходів селищної територіальної громади щодо створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення на 2021-2023 роки “Безбар’єрна Кіровоградщина”  (далі – план заходів) (додається) .

2. Відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, цивільного захисту та екології селищної ради надавати інформацію про стан виконання плану заходів управлінню регіонального розвитку, містобудування та архітектури облдержадміністрації щокварталу до 5 числа місяця,наступного за звітним періодом.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника  селищного голови  Калантаєвську Світлану.

Селищний голова Віталій БЕРЕЗА

Додаток: