Дата: 03.10.2023 14:39

Коваленко Леонід Іванович

Сьогодні рівно рік з того, як зупинилося серце захисника України, мужнього воїна Коваленка Леоніда Івановича, справжнього патріота своєї держави, своєї рідної землі. Біль втрати та безмежний сум не має виміру часу, але добрі спомини про рідну людину залишаються назавжди….

Леонід Іванович народився у Василівці 30 жовтня 1966 року.

Тут пройшло його дитинство, юність. Ще з дитячих років захоплювався технікою. По закінченню Василівської восьмирічної школи, вступив до Олександрійського професійно-технічного училища №31, яке успішно закінчив, здобувши професію механізатора.

Потім - строкова служба в армії, після якої Леонід Іванович повертається до рідного села і працює механізатором у місцевому колгоспі.

Як відповідальна людина, він наполегливо працював, тому неодноразово був нагороджений грамотами і подяками, цінними подарунками.

Він любив свій рідний край, свою землю, де ростив та виховував дітей.

Справжній патріот своєї Батьківщини, у березні 2015 року пішов боронити Україну від російських загарбників. Взоні проведення антитерористичної операції воював з 2015 по 2016 рік.

Коли почалося повномасштабне вторгнення російських військ на нашу землю, Леонід Коваленко, не вагаючись, одним із перших, 25 лютого 2022 року став на захист своєї родини, своєї держави.

Він був щирою, відкритою, цілеспрямованою людиною, вірним товаришем і бойовим побратимом, відгукувався на допомогу іншим.

Світлі спогади про тих, хто залишив після себе добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші за смерть!

Разом з усією громадою схиляємо голови у шані та безмежній подяці перед нашим Захисником.

Висловлюємо щирі співчуття родині, друзям, бойовим побратимам, усім, хто його знав і поважав.

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ, ЇХ ПАМ’ЯТАЮТЬ ВІЧНО…

Свічка