Оздоровлення та відпочинок дітей в ДП "МДЦ "Артек"

Дата: 02.10.2023 15:46

Оздоровлення та відпочинок дітей

Шановні жителі Онуфріївської селищної територіальної громади!

Відповідно до листа департаменту соціального захисту Кіровоградської обласної військової адміністрації, щодо визначення потреби в оздоровленні та відпочинку дітей з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації у Донецькій та Луганській областях, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації у Донецькій та Луганській областях, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного у період участі в антитерористичній операції, у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації у Донецькій та Луганській областях; рідних дітей батьків-вихователів або прийомних батьків, які проживають в одному дитячому будинку сімейного типу або в одній прийомній сім’ї; дітей з малозабезпечених сімей в державному підприємстві "Міжнародний дитячий центр "Артек", за адресами: Закарпатська область (Хустський (Свалявський) район, село Березники та  Київська область, м. Київ, Пуща-Водиця, просимо бажаючих оздоровити свою дитину звернутись до 04 жовтня 2023 року в відділ праці та соціального захисту Онуфріївської селищної ради за адресою: вул. 40 років Перемоги, 37 або за телефоном гарячої лінії 0678486469.

Звертаємо увагу, що перевезення дітей до/із табору самостійне.