1 жовтня – День працівників освіти

Дата: 01.10.2023 08:36

1 жовтня – День працівників освіти

орогі освітяни Онуфріївської громади! Прийміть вітання з вашим професійним святом! Ви вносите визначальний вклад у розвиток Онуфріївщини та країни, формуєте нове покоління громадян, передаючи кожній молодій людині неоціненний скарб високої освіченості, багатої духовності та прагнення змінювати на краще своє життя і долю своєї держави.

Висловлюю усім вам вдячність за творчу та самовіддану працю, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність і безкорисливе добро, які повсякчас ви даруєте учням.

Нехай на цьому благородному шляху вас завжди супроводжують успіхи. Хай щедрою буде до вас доля, а ваші серця зігріває довіра та любов. Натхнення вам, мудрості, терпіння у нелегкій справі навчання та виховання підростаючого покоління – майбутнього нашої Батьківщини.

Онуфріївський селищний голова                               Віталій БЕРЕЗА