1 жовтня – День захисників і захисниць та День українського козацтва

Дата: 01.10.2023 08:34

1 жовтня – День захисників і захисниць та День українського козацтва

В наших захисниках і захисницях є сила нескорених, яка веде їх до перемоги! Вітаю всіх вас зі святом і бажаю міцності духу, незламної віри та впевненості у кожній дії! Нехай мир завжди буде вашим союзником, а ваша служба приносить лише гордість та вдячність від нашої рідної країни.

У цьому році перший раз відзначається День захисників і захисниць, День козацтва і День Покрови у нову дату – 1 жовтня.

Здавна козаки вірили, що Покрова оберігає і захищає їх від усіляких напастей.

Кожному і кожній, хто захищає Україну — вічна слава і пошана! Ви робите справжній подвиг тому, що ваші серця хоробрі, а душі незламні. Бажаю вам бравих ідей і добрих надій, впевнених планів, удачі, незгасного оптимізму і відмінного виконання всіх поставлених завдань!

Пам’ятаємо кожного і кожну, хто віддав своє життя за наше мирне небо!

Слава Україні!

Онуфріївський селищний голова                               Віталій БЕРЕЗА