30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек

Дата: 30.09.2023 10:05

30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек

Книга – це скарб, а бібліотека – це справжня скарбниця, яка зберігає пам'ять і мудрість народу.

Бібліотеки – це особливі місця, адже вони являють собою джерело мудрості і цінних знань. Завдяки різноманітним творів можна доторкнутися до дивовижних емоцій і зрозуміти, наскільки багатогранним є наш таємничий світ. Бібліотеки дарують можливість зануритися в дивовижну атмосферу і насолодитися пізнанням творчості, відкриттям нових граней себе.

Вітаю з Всеукраїнським днем бібліотек! Бажаю, щоб кожен день приходили нові читачі і черпали знання у ваших стінах. Нехай полиці заповнять нові книги, а бібліотека буде тим місцем, куди хочеться прийти, де завжди цікаво і захоплююче! Дякую працівникам за дбайливе зберігання і ставлення до скарбниці знань, невичерпного джерела освіти, царству мудрості. Побажання, щоб в століття швидкого потоку інформації для кожної людини залишався час для класичного приємного проведення часу з книжкою в руках.

Нехай внесок у розвиток науки, культури і освіти вдячно оцінюється суспільством, популярність зростає, необхідність ролі у свідомості сучасності посилюється.

Онуфріївський селищний голова                               Віталій БЕРЕЗА