Напередодні Дня захисників та захисниць України відбувся благодійний концерт

Дата: 29.09.2023 18:59

Благодійний концерт

29 вересня напередодні Дня захисників та захисниць України, який в цьому році ми будемо відзначати 1 жовтня, відбувся благодійний концерт у базовому будинку культури. Хвилиною мовчання було вшановано загиблих воїнів у російсько-українській війні. Зі вступним словом до глядачів звернулась секретар Онуфріївської селищної ради Любов Богдан.

Під час заходу було зібрано 13 000 грн, які будуть передані на матеріали для виготовлення буржуйок та окопних свічок нашим військовослужбовцям для обігріву.

Дякуємо усім, хто долучився до збору та аматорам народного мистецтва, які подарували глядачам хвилюючі емоції!

Висловлюємо вдячність та шануємо всіх захисників за можливість проводити подібні заходи!

Працюємо для Перемоги разом!

Благодійний концертБлагодійний концертБлагодійний концертБлагодійний концертБлагодійний концерт