22 вересня – День партизанської слави України

Дата: 22.09.2023 10:19

День партизанської слави України

Щороку 22 вересня, у День партизанської слави, ми вшановуємо учасників партизанського руху, тих, хто наближав Велику Перемогу, проводячи героїчну боротьбу у ворожому тилу.

Цей день, присвячений героям партизанського руху в Україні, вшановує пам’ять всіх, хто боровся за визволення України від фашистської окупації. У національному календарі значиться як день пам’яті, адже проходять роки і прямих свідків того часу стає менше. Але герої не вмирають. Вони завжди будуть жити в наших серцях.

Сьогодні ми висловлюємо всенародну повагу та вшановуємо пам’ять ветеранів антифашистського опору, колишніх підпільників і партизан, захисників і визволителів рідної землі. Це день людей, сильних духом і з чистою совістю, які не шкодували життя для перемоги над ненависним ворогом.

День партизанської слави України