Ліс – ось справжній, живий скарб нашої землі. Ліс – це душа всієї планети

Дата: 17.09.2023 08:52

З Днем працівника Лісу

У третю неділю вересня своє професійне свято відзначають люди, які піклуються про лісові багатства та сприяють їхньому раціональному використанню. Вони бережуть ліс від пожеж, незаконної вирубки та стихійних звалищ. Вони завжди на варті й роблять усе можливе, щоб зберегти та примножити лісові запаси. Лісники знають у своїх угіддях кожну травинку та стежку, тонко відчувають стан своїх «підопічних» та можуть вчасно надати їм допомогу.

Вітаю всіх працівників лісництва України та бажаю, перш за все, миру, добробуту, любові, чистої природи і великих справ, легкої роботи, міцного здоров'я, щастя і любові, дихання вітру і чистого повітря!

Онуфріївський селищний голова                               Віталій БЕРЕЗА