17 вересня – День рятівника

Дата: 17.09.2023 08:50

День рятівника

Вітаю усіх рятувальників Онуфріївської громади з професійним святом! Ви – наша гордість! Ви – приклад мужності, хоробрості, сміливості, відважності.

Ви за першим сигналом готові негайно вирушити в епіцентр будь-яких подій, безстрашно гасити пожежі, рятувати людей на воді, першими прибуваєте на ліквідацію завалів, руйнувань та інших надзвичайних ситуацій.

Цю професію обирають люди відважні, сильні духом, ті, які ставлять добробут, здоров’я та життя інших людей вище від своїх особистих інтересів.

Ми безмежно вдячні вам за те, що ви постійно знаходитеся в бойовій готовності та можете в будь-яку хвилину дати відсіч незваному лиху та прибігти на допомогу тим, хто її потребує.

Бажаю усім вам міцного здоров'я, всіляких гараздів та побільше життєвих благ і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших домівках. Нехай вас і надалі супроводжують впевненість у своїх силах та прагнення допомогти тим, хто найбільше потребує вашої допомоги.

Дякуємо вам за вашу важку й надзвичайно відповідальну працю!

Онуфріївський селищний голова                               Віталій БЕРЕЗА