Напередодні Дня рятівника селищний голова Віталій Береза привітав з професійним святом працівників ДСНС Онуфріївської громади

Дата: 15.09.2023 13:09

День рятівника

Побажав переможного миру, міцного здоров'я та побільше життєвих благ і якомога менше тривожних викликів.

Подякував особисто від себе та від всього колективу виконавчого комітету Онуфріївської селищної ради за важку й надзвичайно важливу та відповідальну працю наших рятувальників! Саме вони борються з усіма земними стихіями, ліквідують загорання, руйнування та інші напасті. Також зазначив, що вдячний нашим хлопцям, за те, що вони завжди небайдужі до питань допомоги громаді. Зі свого боку ми намагаємось всебічно їм допомагати. Так, на останній сесії було виділено кошти для придбання БЛА, який потрібен для біль швидкого реагування на надзвичайні ситуації.

Бережіть себе! Миру усім нам і Перемоги!

День рятівникаДень рятівника