10 вересня – День танкіста

Дата: 10.09.2023 09:49

10 вересня – День танкіста

Українські танки не бояться ні бруду, ні небезпеки. Українські танкісти завжди були на висоті, а зараз, у непростий воєнний час, наші герої вкотре засвідчили свій професіоналізм і готовність відстоювати мир і спокій рідної країни. Під час воєнних дій їхнє основне завдання – це захоплення й утримання зайнятих районів, рубежів і позицій, а також відбиття ударів і прорив оборони противника, розгром ворожих військ. З чим танкові війська успішно справляються в нинішній час.

Бажаю, щоб мужність і відвага завжди супроводжували, щоб удача йшла поруч. Нехай стійкість духу, любов до батьківщини і відданість були вірними супутниками. Легкої вам служби, надійних соратників та миру.

Дякую вам за захист, за те, що допомагаєте виборювати нашу свободу!

Онуфріївський селищний голова                               Віталій БЕРЕЗА