Дата: 06.09.2023 12:48

Шановні жителі громади!

Олександрійське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області інформують, що на території громади в другій половині вересня 2023 року буде проводитись осіння кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу відповідно наказу Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 29 серпня 2023 року №634 «Про організацію заходів з проведення осінньої кампанії пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин у 2023 році», пункту 2 Протоколу №2 від 20 липня 2023 року засідання місцевої державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Кіровоградській обласній військовій адміністрації з урахуванням Закону України від 24.02.2022 №2102-ІХ «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні».

Осіння кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу буде проводитись наземним розподілом принад, які містять високоімунну, безпечну для людей і тварин вакцину.  Вона має вигляд невеликого брикету розміром із сірникову коробку із запахом м’ясокісткового борошна, а всередині містить желеподібну капсулу з вакциною проти сказу. У разі виявлення приманок не потрібно брати їх руками та не переміщувати з місць розкладання. Під час лісових прогулянок з дітьми слідкуйте, щоб вони не торкалися брикетів, адже якщо дика тварина відчує на приманці запах людини, вона її не їстиме.