1 вересня – День знань

Дата: 01.09.2023 08:00

1 вересня – День знань

Відчуття, які виникають першого вересня, не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень, нових переживань та нових надій.

Це певний підсумок величезної підготовчої роботи, яка передувала початку нового навчального року, нового освітнього процесу. Вітаю всіх, завдяки кому ми маємо таку чудову можливість – бути освіченими людьми! Здоров’я Вам і благополуччя! Миру, легкого навчального року, дружньої атмосфери, цікавих подій, чудових оцінок.

Онуфріївська громада пишається учнями, які попри складні часи досягають поставлених задач, впевнено та гідно представляючи нашу громаду у різноманітних конкурсах, олімпіадах, змаганнях та інших заходах.

Бажаю усім школярам, студентам в новому навчальному році підкорювати нові вершини знань, зустрічати добрих і надійних друзів та досягати омріяної мети. Переконаний, що ваші здібності та наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті.

З Днем знань! З початком нового навчального року!

Онуфріївський селищний голова                               Віталій БЕРЕЗА