Безпека у громаді

Дата: 29.08.2023 18:55

робоча нарада

Сьогодні, відбулась робоча нарада за участі начальника управління головної інспекції Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області Ірини Шеремет, представника Департаменту головної інспекції та дотримання прав людини Нацполіції (з дислокацією в Кіровоградській області) Миколи Сульжука, заступника начальника Олександрійського РВП Віталія Кравцова, військовослужбовця Сил Оборони України та діючого народного депутата України від ПП «Слуга народу» Олександра Юрченка, т.в.о. начальника сектору поліцейської діяльності №1 (смт Онуфріївка) відділення поліції № 1 (м. Світловодськ) Олександрійського РВП ГУНП у Кіровоградській області Романа Вороніна, начальника 33 ДРПЧ 2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Кіровоградській області Павла Чопка.

Обговорено ряд важливих питань, зокрема:

• безпека у громаді, заміна застарілих камер відеоспостереження на сучасні із функціями розпізнання обличчя та ідентифікацію номерних знаків ТЗ;
  • дотримання прав людини;
  • протидія домашньому насильству;
  • роботу поліцейських офіцерів громади;
  • законодавчі ініціативи, щодо змін до деяких нормативно-правових актів, зокрема і відповідальності за порушення комендантської години;
  • належне реагування на повідомлення громадян та фіксація воєнних злочинів.

робоча нарада робоча нарада