Відбулось чергове засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 29.08.2023 17:52

чергове засідання виконавчого комітету

Під головуванням селищного голови Віталія Берези сьогодні відбулось чергове засідання виконавчого комітету селищної ради. На порядку денному було розглянуто 25 питань, які стосуються різних сфер життєдіяльності громади, серед яких:

• надання матеріальної допомоги жителям громади на лікування, а також сім’ям загиблих захисників України та пораненим військовослужбовцям;
  • питання освіти в громаді;
  • питання щодо соціального захисту населення та захисту прав дітей;
  • житлово-комунальні питання;
  • та ряд інших.

У засіданні виконавчого комітету взяв участь військовослужбовець Сил Оборони України та діючий народний депутат України від ПП «Слуга народу» Юрченко Олександр Миколайович. В ході роботи виконкому також було розглянуто питання, що стосується внутрішньо-переміщенних осіб і депутат зробив наголос на тому, щоб максимально залучати до працевлаштування ВПО, згадав про можливості отримання грантів на бізнес, зробивши акцент на створенні Ради з питань ВПО на території громади. Також Олександр Миколайович побажав, щоб максимальна увага приділялась родинам загиблих.

Під час проведення виконкому о 9:00 годині хвилиною мовчання було вшановано загиблих захисників у російсько-українській війні.

чергове засідання виконавчого комітетучергове засідання виконавчого комітету