Покладання квітів до меморіальних плит загиблих в російсько-українській війні

Дата: 29.08.2023 16:56

Покладання квітів до меморіальних плит

Сьогодні – у День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України військовослужбовцем Сил Оборони України та діючим народним депутатом України від ПП «Слуга народу» Юрченко Олександром Миколайовичем, працівниками обласної поліції, головою селищної ради Віталієм Березою, старостами громади та працівниками селищної ради було покладено квіти до меморіальних плит загиблих в російсько-українській війні військових з нашої громади з метою вшанування їх пам’яті.

Вічна пам'ять Героям!

Покладання квітів до меморіальних плитПокладання квітів до меморіальних плитПокладання квітів до меморіальних плитПокладання квітів до меморіальних плитПокладання квітів до меморіальних плит