Про робочу групу з формування складу Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Онуфріївській селищній раді. Оновлено 01.09.23

Дата: 23.08.2023 09:21

Про робочу групу з формування складу Ради з питань внутрішньо переміщених осіб

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 04 серпня 2023 року № 812 «Про затвердження Типового положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб» наразі проводиться робота щодо утворення в Онуфріївській громаді Ради з питань внутрішньо переміщених осіб (далі -Рада).

Розпорядженням селищного голови утворено робочу групу з формування складу Ради з питань внутрішньо переміщених осіб, яка здійснює добір представників до складу Ради з числа внутрішньо переміщених осіб, громадських об'єднань,  які провадять діяльність у сфері забезпечення та захисту прав внутрішньо переміщених осіб, та працівників структурних підрозділів селищної ради.

Осіб, які є внутрішньо переміщеними, і мають бажання долучитися до роботи Ради запрошуємо особисто із необхідними документами (перелік додається) до відділу праці та соціального захисту селищної ради за адресою: смт. Онуфріївка, вул. 40 років Перемоги, 37.

Перелік необхідних документів:

• заява про членство у Раді з питань внутрішньо переміщених осіб в селищній раді, у довільній формі;
  • документ, що посвідчує особу;
  • документ про освіту (за наявності);
  • мотиваційний лист кандидата;
  • відомості про контактний номер телефону та адресу електронної пошти (за наявності);
  • довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;
  • лист громадського об’єднання про включення до складу Ради представника громадського об’єднання.

Консультації можна отримати по телефону 0979650879.

Запрошуємо до співпраці!