Кафе «Панда» в Онуфріївці відкрило свої двері для відвідувачів

Дата: 03.08.2023 17:58

Кафе «Панда» в Онуфріївці

“Відкриття нового закладу в умовах воєнного стану — подія для нашої громади, — зазначив селищний голова Віталій Береза. — Адже щось нове — це розвиток, це життя. Окрім того — це і збільшення кількості робочих місць, і нові надходження до місцевого бюджету. Тож побільше б таких сміливих, ініціативних людей”.

Започаткував цей бізнес житель Онуфріївки Едуард Бойко. Поки що створено три робочих місця. В перспективі може бути й більше. Також в планах — розширити площадку для відвідувачів, які мають бажання скуштувати смаколики кафе “Панда” на місці. Приймаються і замовлення з доставкою не лише для жителів Онуфріївки, а й інших населених пунктів.

Піца, роли, картопля фрі, курячі стріпси та інші страви готуються тут на очах покупців. Все — максимально свіже та має домашній смак. Бо приготоване з любов'ю!

Бажаємо вдячних відвідувачів та подальшого розвитку!

Кафе «Панда» в ОнуфріївціКафе «Панда» в ОнуфріївціКафе «Панда» в Онуфріївці