День української Державності

Дата: 28.07.2023 15:09

День української Державності

З нагоди Дня державності України в Онуфріївській громаді відбувся урочистий захід. Селищний голова Віталій Береза підняв український стяг під звучання гімну України, привітав усіх присутніх зі святом, побажав сил, наснаги та головне миру і подальшого процвітання нашій країні.

Хвилиною мовчання було вшановано пам'ять загиблих в російсько-українській війні.

Військовими та підростаючим поколінням нашої громади відбулось покладання квітів до пам’ятних знаків.

Віримо, що незабаром настане мир і наша країна знову розквітне, став ще сильнішою та красивішою!

Пам’ятаємо всіх, хто віддав своє життя за наше мирне майбутнє.

Слава Україні!

День української ДержавностіДень української ДержавностіДень української ДержавностіДень української ДержавностіДень української ДержавностіДень української ДержавностіДень української Державності