28 липня – День Української державності

Дата: 28.07.2023 10:19

28 липня – День Української державності

Сьогодні наша країна відзначає важливе свято – День української державності. Україна нині, як ніколи, потребує сильної та ефективної держави, єдності та терпіння!

Цінуємо те, за що боролися наші предки, пам'ятаємо всіх, хто загинув у цій боротьбі, будуємо майбутнє, у якому нам самим хотілося б жити. Тільки спільними зусиллями на благо України ми зможемо збудувати сильну державу.

Бажаю, щоб кожен громадянин пам'ятав і поважав історію і закони своєї країни, щоб між людьми завжди була дружба, повага і взаєморозуміння. Завжди вірте у свої сили, любіть свою країну, шануйте нашу історію, пам'ятайте всіх, хто героїчно віддав своє життя за її майбутнє.

Віримо, що Україна завжди буде розвиненою та демократичною державою!

Слава Україні! Героям слава!