27 липня – День медичного працівника

Дата: 27.07.2023 11:13

27 липня – День медичного працівника

Споконвіку здоров’я людини цінувалося більше за скарби та всілякі надбання. А тому професія медичного працівника завжди була однією з найнеобхідніших і найшановніших. Саме для неї завжди були, є і будуть актуальними такі риси, як доброта, гуманність благородність і професіоналізм.

Дякую за те, що ви даруєте людям найдорожче – здоров’я, віру та надію. Низький уклін всім працівникам охорони здоров’я за сумлінну та невтомну працю.

Бажаю успіхів у роботі, сімейних гараздів, щастя, благополуччя. Нехай ваша нелегка праця, яка приносить людям гарне самопочуття та радість, завжди цінується та поважається.

У цей нелегкий час, багато представників медичної галузі задіяні на полі бою. Вони щодня борються за життя наших військових. Вдячний всім, хто наближає перемогу на медичному фронті, хто опікується здоров’ям всіх, хто знаходиться у небезпечних регіонах нашої держави, хто допомагає зберегти життя.

Сил, енергії та наснаги у мирній країні!

Онуфріївський селищний голова                               Віталій БЕРЕЗА