Обстеження захисних споруд

Дата: 20.07.2023 08:04

Обстеження захисних споруд

Відповідно до розпорядження Онуфріївської селищної ради від 18 липня 2023 рок № 128-р «Про створення комісії з визначення готовності та відповідності найпростіших укриттів, розташованих в пішій доступності до закладів освіти на території Онуфріївської селищної ради» було обстежено найпростіші укриття, споруди підземного простору населених пунктів громади, підвальні та інші приміщення. Під час облаштування захисних споруд закладів освіти Онуфріївської селищної ради будуть враховані всі пропозиції, озвучені комісії під час огляду даних споруд.

З нового навчального року буде надана можливість усім бажаючим дітям Онуфріївської громади навчатись офлайн.

Обстеження захисних спорудОбстеження захисних спорудОбстеження захисних спорудОбстеження захисних спорудОбстеження захисних споруд