Презентація книги «Його Величність – Футбол»

Дата: 19.07.2023 18:00

Презентація книги «Його Величність – Футбол»

Сьогодні, в День тренера в Україні, у приміщенні центральної публічної бібліотеки Онуфріївської селищної ради відбулась презентація книги Анатолія Голобородька «Його Величність – футбол».

Ця книга – про історію футболу Онуфріївської територіальної громади, ветеранів футболу Онуфріївщини та про молодих футболістів, родини футболістів, тих, хто опікується футболом. У книзі багато різних цікавих розділів, у яких автор розповідає, зокрема, про ветеранський футбол на території громади, про приїзд ветеранів київського «Динамо» на територію Онуфріївщини, про роль газети «Придніпров’я» в популяризації та розвитку футболу та про багато іншого, пов’язаного з цією цікавою грою.

Серед запрошених на заході були Анатолій Безус, ветеран футболу, дитячий тренер – батько відомого українського футболіста Романа Безуса, Анатолій Думанський – колишній тренер футбольної команди «Гірник-Спорт» Горішні Плавні, чемпіони області по футболу Леонід Піщан, Ігор Бабенко, Віктор Швачка, Валентин Курлюк, Олександр Філіпов багато інших ветеранів футболу, серед яких Василь Бутенко, Василь Харченко, Григорій Норов, Іван Ващенко, Микола Зеленський, Віктор Криценко, Іван Іванченко, Станіслав Корінь, Олександр Глущенко, Олександр Грабовий, Сергій Семканич, Сергій Байдак, Андрій Сокур, Володимир Цапурда, Віктор Троян, Василь Ляшенко, а також юні футболісти і шанувальники футболу.

Учасники заходу подякували організаторам за гарну презентацію книги. На завершення Анатолій Голобородько подарував екземпляр своєї роботи для відвідувачів бібліотеки.