В Онуфріївській громаді продовжуються роботи по облаштуванню укриттів

Дата: 12.07.2023 17:57

перевірка захисних споруд

На виконання розпорядження начальника районної військової адміністрації від 4 липня 124-р «Про утворення робочої групи з моніторингу стану утримання та готовності об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту» в Онуфріївській громаді сьогодні відбулась перевірка захисних споруд за участю начальника Олександрійської районної військової адміністрації Ольги Коріненко, заступника начальника Олександрійської районної військової адміністрації Романа Домбровського, Онуфріївського селищного голови Віталія Берези та його першого заступника Володимира Гамери.

Наразі роботи по облаштуванню укриттів в громаді тривають.