За Указом Президента № 464/95 День рибака в Україні святкують у другу неділю липня

Дата: 09.07.2023 11:39

День рибака

І вибір дати святкування не випадковий — адже це найгарячіший сезон для рибного лову. Сезон безсонних ночей в компанії друзів-рибалок, щедрих уловів і неймовірних історій.

Але, звичайно, День рибалки, перш за все, свято професіоналів своєї справи. Тих, хто рибалить не для розваги, а для заробітку і розвитку національного рибальства. Стараннями цих людей розвивається економіка і наповнюється бюджет.

Хочеться побажати всім-всім, причетним до цього свята, любителям і професіоналам, всім, хто хоч раз тримав у руках вудку і кричав «Клює!», багатого улову і відмінного настрою.