8 липня – День родини в Україні

Дата: 08.07.2023 09:52

8 липня – День родини в Україні

Сім’я – це опора та надія для кожної людини. У колі близьких та рідних ми відчуваємо себе по-справжньому потрібними, а наші справи та вчинки знаходять сенс.

Сімейним цінностям сьогодні приділяється особлива увага, адже багато сімей вимушені бути далеко одне від одного через війну, роз’вязану росією. Але сьогодні всі ми, як одна велика сім’я – об’єднані, сильні та незламні.

Бажаю кожній родині нашої громади міцного здоров'я, благополуччя, миру, злагоди та любові! Нехай щасливими і вдячними зростають діти! Нехай шану та повагу мають дорослі! Нехай для кожного родина залишається надійною фортецею, тим місцем, де завжди зрозуміють, підтримають і допоможуть!

Миру, добробуту та щастя!